Ask Question
1 April, 10:17

Joslyn wants to buy 4 packs of pens for 12$ each and a pack of pencils for 6$ how much money does she need

+1
Answers (1)
  1. 1 April, 10:42
    0
    Just multiply 4*12 and add 6.

    answer = 54
Know the Answer?