2.) 1 package of 8 hotdogs for $5.60, how much for one hotdog?
3.) 13.8 ounces for $4.14, how much for one ounce?
4.) 4 pounds for $3.08, how much for one pound?
+2
Answers (1)
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Find an answer to your question 👍 “1.) 4 quarts for $5, how much for 1 quart? 2.) 1 package of 8 hotdogs for $5.60, how much for one hotdog? 3.) 13.8 ounces for $4.14, how ...” in 📗 Mathematics if the answers seem to be not correct or there’s no answer. Try a smart search to find answers to similar questions.
Home » Mathematics » 1.) 4 quarts for $5, how much for 1 quart? 2.) 1 package of 8 hotdogs for $5.60, how much for one hotdog? 3.) 13.8 ounces for $4.14, how much for one ounce? 4.) 4 pounds for $3.08, how much for one pound?