Ask Question
19 April, 13:55

Sally paid $7.50 for 6 muffins at a school bake sale. at this rate, how much did she pay for each muffin?

+1
Answers (1)
  1. 19 April, 15:13
    0
    You do 7.50/6 which is $1.25
Know the Answer?