Ask Question
21 October, 21:07

If a pound of crab meat cost $14.85 how much would one ounce cost?

+2
Answers (1)
  1. 21 October, 22:05
    0
    0.929 do what he said
Know the Answer?
Not Sure About the Answer?
Find an answer to your question 👍 “If a pound of crab meat cost $14.85 how much would one ounce cost? ...” in 📗 Mathematics if the answers seem to be not correct or there’s no answer. Try a smart search to find answers to similar questions.
Search for Other Answers