Ask Question
5 February, 12:09

Isabella spends $4.87 on paintbrushes and paint. The paint cost $0.99 and the paintbrushes cost $0.75. How many of each item does she buy.

+1
Answers (1)
  1. 5 February, 13:46
    0
    2 paint brushes and 3 jars of paint
Know the Answer?